Chęciński chce połączenia Sosnowca z Katowicami? – Agenda 21 w pełnym tego słowa okazaniu!

Arkadiusz Chęciński – Prezydent Sosnowca nie wyklucza aby Sosnowiec (część składowa Zagłębia Dąbrowskiego) włączona została w aglomerację Katowic (Śląska).

Przekopałem cały internet w znalezieniu innych prócz „wybiórczych” informacji, gdyż nie jestem w stanie ułamka grosza zapłacić tej „gazecie” za przeczytanie „informacji”.

Pan Chęciński miał powiedzieć, że „Warszawa może być wzorem” jeżeli chodzi o włączanie mniejszych miast/ wsi do aglomeracji miejskiej.

Czy takie włączenia na zagłębiu i na śląsku były dobre?

Źródło zdjęcia: Dziennik Zachodni


3x NIE

Przykładem niechaj będą małe dzielnice włączane do Dąbrowy Górniczej za czasów pierwszego PRL.

Tucznawa/Bugaj/Sikorka to tylko trzy przykłady tego jak z małych wsi można zrobić zaniedbane przedmieścia, ze zniszczonymi drogami i brakiem jakiegokolwiek zainteresowania przez władze miasta.

W szczególności warto zwrócić uwagę na stan takich przedmieść.
W dzielnicy Sikorka (Dąbrowa Górnicza) mieszkańcy od lat domagali się i domagają poprawy jakości nawierzchni asfaltowej (brak reakcji) oraz ułatwienia wielu innych spraw którymi miasto Dąbrowa Górnicza nie ma zamiaru (przynajmniej do czasu powstawania tegoż artykułu) się zainteresować.

W dzielnicy obok Ukraińcy o mały włos nie stworzyli spalarni opon, którym także miasto nie raczyło się zainteresować.
Do Katowic przyłączono Szopienice, które sami mieszkańcy po czasie fuzji nazywają „zadupiem Katowic”.

Takie fuzje nie są dobrym pomysłami, a mogą zaszkodzić dwóm osobnym miastom.
Należy także popatrzeć na różnice regionalne jakie zachodzą pomiędzy Zagłębiakami a Ślązakami. Zagłębiacy nie utożsamiają się ze Śląskiem, oraz nie są zbytnio zachwyceni kiedy osoba nie zgłębiająca meandrów różnic lokalnych nazwie ich mianem Ślązaków.
Ślązacy natomiast od PRL szydzą z Zagłębiaków iż są oni pochodzenia wiejskiego (W PRL znaczna część obecnych mieszkańców, oraz teraz ich dzieci i wnukowie mają pochodzenie przede wszystkim z Małopolski i województwa Świętokrzyskiego) oraz wielu Zagłębiaków uważa iż Zagłębie Dąbrowskie to część Małopolski Zachodniej.

Ta wzajemna wrogość choć jest czasem irracjonalna nie jest dziełem przypadku i tak Ślązacy jak i Zagłębiacy takiego pomysłu popierać nie będą!

Globalizacja Śląska i Zagłębia to zagrożenie!

Planem globalistów jest wyprzeć i zniszczyć wsie, odrębności lokalne i stworzyć wielkie miasta ze strefami no go w kierunkach wiejskich, odcinając tym wsie od kontaktów z miastem!
Pan Chęciński najprawdopodobniej wie o tym czym jest Agenda 21 i jakie są zagrożenia z nią związane – przecież sam jak większość Prezydentów przestrzegał zamordystycznych bezprawnych nakazów i zakazów w związku z globalnym kłamstwem zwanym koronaświrusem.

Agenda 21 to nie Agenda 2030

Ktoś kto słyszy słowo agenda i znający tylko tą o dacie końca realizacji 2030 może teraz podrapać się po głowie i pomyśleć, że przecież jest to ten sam plan – lecz tak do końca nie jest.
Agenda 2030 to plan globalny, tykający spraw centralnych, natomiast Agenda 21 to program skierowany do miast.

Oto jeden z podpunktów Agendy 21:

7.5. Obszary programowe zawarte w tym rozdziale to:
(a) Zapewnienie wszystkim odpowiedniego schronienia;
(b) Poprawa zarządzania osiedlami ludzkimi;
(c) Promowanie zrównoważonego planowania i zagospodarowania przestrzennego;

Te dwa szatańskie plany są ze sobą powiązane poprzez organizację ONZ finansowaną przez kartel Illuminati, celem tych dwóch agend jest wprowadzenie nowego porządku świata, któremu stajemy naprzeciw głośno mówiąc iż Polska będzie Polską, nie częścią składową świata satanistycznych szaleńców!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Prosimy wyłącz adblocka!

Nasza strona wychwyciła iż korzystasz z adblocka - Prosimy o wyłączenie go na naszej stronie, dzięki temu pozwolisz nam zarabiać na naszych artykułach i umożliwisz dalsze działanie strony.