Doradca Dudy chce Unii Polsko-Ukraińskiej? Ostrzegaliśmy o tym!

zdjęcie: wiadomości.dziennik.pl

W dniu wczorajszym Gazeta Pomorska udostępniła artykuł w którym redaktor Adam Willma przeprowadził rozmowę z doradcą Andrzeja Dudy, Panem Zybertowiczem.
Profesor Zybertowicz wprost powiedział następujące słowa odnośnie kontynuacji działań zbrojny na terenie Donbasu:

Andrzej Zybertowicz – doradca A.D

W ostatnich latach często powtarzano, że po tym, jak zostały zrealizowane 2 ważne cele polskiej polityki zagranicznej – wejście do NATO i do Unii, polskiej polityce zabrakło jakieś wspólnej doniosłej wizji racji stanu, która by godziła opozycję i rządzących. Zastanawiam się, czy koncepcja jakiejś unii polsko-ukraińskiej albo Rzeczypospolitej wielu narodów nie mogłaby być wspaniałą przygodą dla pokolenia młodych ludzi

Unia Polsko-Ukraińska to zagrożenie dla interesów Narodu Polskiego!

Znając i widząc fanatyczne wręcz uwielbienie do Ukraińców poprzez kontrolowane partie polityczne, a przede wszystkim PiS można śmiało odnieść wrażenie iż jeżeli takowa unia doszła by do skutku, to my Polacy byli byśmy narodem drugiej kategorii.

Od miesięcy dochodzą do nas słuchy iż Ukraińcy są wprowadzani do szkół mundurowych, oraz najprawdopodobniej w niedługim czasie po zakończeniu konfliktu zbrojnego Policja Państwowa ogłosi iż potrzebuje personelu, dzięki czemu obywatele Ukrainy posiadający numer Pesel mogli by w szybszy sposób otrzymać dowody osobiste i stać się „stróżami prawa” w Polsce.

To zakłada plan światowego koszerniactwa!

O judeopolonii pisałem wielokrotnie, jak i nagrywałem kilka filmów pokazujących jak ci ludzie chcą do tego doprowadzić, przedstawiłem nawet krótką animację która dobitnie udowodniła iż moja teza w niedługiej przyszłości się sprawdziła.

https://www.youtube.com/watch?v=dF1LWXIcqaM

Polacy w takim tworze na 99,9% byli by obywatelami drugiej kategorii, co już widać przy tym jak potajemnie marginalizuje się wybryki ukraińskich młokosów zaczepiających kobiety nocą. Sam niejednokrotnie prowadziłem rozmowę z Polakami poszkodowanymi, niektórym odebrano mieszkania by później zainstalować w tych samych mieszkaniach Ukraińców.

Jak widać to że Polak nie jest w stanie zapłacić za rachunki poprzez utratę pracy/ inflację jest problemem dla wymiaru sprawiedliwości, lecz bezrobotni małolaci pijący piwo w nocy, awanturujący się i zaczepiający kobiety niekoniecznie, a przecież Ukraińcy także za takie mieszkania nie płacą ? Quo Vadis „wymiarze” sprawiedliwości!

Polska jeżeli ma istnieć to tylko jako państwo jednonarodowe!

Z historii dobitnie wiemy jak skończyła się Republika zwana Królestwem Obojga Narodów, o RP Trojga Narodów nie wspominając.
Wschodni tygiel etniczny był względem nas od zawsze wrogi, a skorumpowany sejm zamiast kozakom rejestrowym zezwolić na większą liczbę jazdy, zmniejszył ją doprowadzając w przyszłości do katastrofy i wykreowania przez światowe koszerniactwo Bohdana Chmielnickiego który był pochodzenia koszernego…

W trakcie istnienia II RP, w szczególności po masońskim rokoszu Piłsudskiego ludność którą teraz nazywają mianem przyjaciół organizowała zamachy terrorystyczne i w 1939 roku prócz dywersji sanacyjnych generałów, zwykli żołnierze Wojska Polskiego musieli bić się z Ukraińskimi dywersantami.

Roman Szuchewycz.

Śmierć jednego lacha to metr wolnej Ukrainy.

Ukraińcy jak zwykle zostaną wykorzystani do brudnej roboty!

Ukraińcy zostali wmanewrowani poprzez (a jakże) koszernych zadaniowców typu Stepana Bandery by umoczyć jako cały kształtujący się dopiero naród swe dłonie we krwi niewinnych ludzi – czy gdy połączymy dwa państwa w jedno znów światowe koszerniactwo nie wykorzysta kwestii Ukraińskiej przeciwko Polakom? Polacy wówczas wściekli zostaną także wprowadzeni poprzez podstawionych figurantów do odwetu – czego efektem będzie wojna domowa, lub bardzo poważne zamieszki grożące wkroczeniem już zainstalowanego uprzednio wojska jankesów ( czy ktokolwiek pytał o zgodę na ich pobyt?)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Prosimy wyłącz adblocka!

Nasza strona wychwyciła iż korzystasz z adblocka - Prosimy o wyłączenie go na naszej stronie, dzięki temu pozwolisz nam zarabiać na naszych artykułach i umożliwisz dalsze działanie strony.