Duda- Sankcje na Rosję powinny być utrzymywane dotąd, aż Ukraina powie, że można je zdjąć…

zdjęcie : Wprost.pl

Jak podaje Radio Zet we wtorek 21.06.2022 Andrzej Duda miał się spotkać z ambasadorami polski uczestniczącymi na corocznej naradzie organizowanej przez MSW.

Andrzej Duda

Sankcje na Rosję powinny być utrzymane dotąd, aż Ukraina powie, że można je zdjąć; dopóki tego nie zrobi, sankcje trzeba zwiększać. Zachód nie może powtórzyć starych błędów, trzeba tak dokręcić śrubę, tak pomóc Ukrainie, by to Władimir Putin prosił o rozmowę ~ Onet.pl

Dla kogo gra Andrzej Duda?

Setki wysłanych czołgów, miliardy wydanych złotówek na bezzwrotną pomoc, miliardy przyszłych kosztów socjalnych oddanych obcej nam narodowości – Dla kogo gra „Prezydent”?

Na pewno nie dla Polaków…
Gdyby „Prezydent” realizował interes Polek i Polaków nie wypowiedział by tak godzących w funkcje Państwowe słów, to tak jakby Kijów decydował o tym co Prezydent ma zjeść na śniadanie, z kim się spotkać, oraz jakie podjąć działania w wyznaczonej odgórnie przez nich sprawie.

Jawny dowód na atrapę państwowości

Wczorajsze słowa Dudy ewidentnie udowadniają atrapę Państwowości Polskiej – a mówiąc wprost brak jakiejkolwiek formy Państwa.
Twór w którym obecnie się znajdujemy jest kontynuacją tak terroru Sanacji, jak i pierwszego PRL, gdyż nic się dotąd nie zmieniło.
Solidarność która „walczyła” o wolność nigdy nie pracowała nad odzyskaniem Niepodległości, a jej prominentni działacze nawet słowem o niej nie mówili. Obecne środowiska polityczne często chcąc nie chcąc wracają do tych czasów kłamiąc, iż na tamten czas środowiska wypełnione rakotwórczymi komórkami (będącymi współpracownikami SB i UB notabenę) zrobili coś dla Polski.


Z takich środowisk wywodzi się min Jarosław Kaczyński, wychowanek Jana Józefa Lipskiego (Wielkiego Mistrza Loży Masońskiej) fotografowany wielokrotnie z Lechem Wałęsą, który jak wiemy podpisał „lojalkę” i współpracował z bezpieką

Ukraińcy mają powód do drwin z Polaków

Ukraińcy ciągle dostają wsparcie finansowe, sprzętowe oraz Polityczne – w zamian co oddają?
No właśnie…
Nikt tak na dobrą sprawę nie wie w jak wielkim stopniu nasze budżety są wykorzystywane, inflacja ponoć spowodowana jest „Putinem” a przed wznowieniem działań wojennych na terenie Donbasu dług publiczny był nadęty do granic możliwości ,a prawdziwy krach jest ukrywany do dziś…

Ukraińcy nic nie zrobili z wyznawcami ideologii nazistowskiej, a „Prezydent” Duda nawet im w tym poniekąd pomógł, bojkotując ustawę o delegalizacji banderyzmu w Polsce (w 2017 roku).

Andrzej Duda 2020r

Nie będą nam w obcych językach narzucali jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone Polskie sprawy

Nawet dla największego fanatyka „demokracji” lub o zgrozo partii politycznych taki dowód może być szokiem, lecz taka jest prawda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Prosimy wyłącz adblocka!

Nasza strona wychwyciła iż korzystasz z adblocka - Prosimy o wyłączenie go na naszej stronie, dzięki temu pozwolisz nam zarabiać na naszych artykułach i umożliwisz dalsze działanie strony.