Czy „Rząd” celowo chce biedy?!

Codziennie robiąc zakupy każdy z nas widzi zmiany w cenach, czasami są to zmiany o kilka groszy, a czasem sięgające kilku złotych – przez rosnące ceny nie dziwi to iż przechadzając się na ulicy, jadąc komunikacją miejską, regionalną można usłyszeć krytyczne słowa Polaków odnośnie podwyżek cen i realnego ryzyka utraty dorobku życia i możliwości ogrzewania domu w przyszłą zimę.

Ceny poszybowały niebotycznie w górę!

To widzi i odczuwa każdy, bez znaczenia tutaj jest stan materialny oraz przynależność do grupy społecznej (z wyjątkiem polityków i banksterów) bo ci pierwsi podnieśli swoje pensje, a ci drudzy zarabiają od stuleci na kryzysach, wojnach i niepokojach społecznych.

Czy fasadowi politycy robią to z pełną premedytacją?

Należy zwrócić uwagę na zachowanie polityków, które od lat pozostaje niezmienne.
Nie było by problemów z węglem gdybyśmy mieli w posiadaniu sprawne i działające kopalnie, problem z cenami ekogroszku i drewna nie byłby tak drastyczny gdyby nie podwyżka vatu z 3% na 23% czego sam w ubiegłym roku skutki odczułem na swoim portfelu.
Drewno bowiem w roku 2020 – a więc w pierwszym roku trwania plandemii zamordyzmu i totalitaryzmu kosztowało mnie +- 600-650 zł za 3m3 – mowa o rocznym dębie-buku.
W 2021 roku, nie dość, że ta kwota wzrosła o prawie 100%, to dostępność rocznego drewna była praktycznie znikoma, a jeżeli natrafił się jakiś dostawca z dobrej jakości drewnem, to cena za 3m3 przekroczyła by 1600 zł. Drewno które zmuszony byłem kupować było półroczne, a czasem i mniej gdyż żaden dostawca na dany czas nie miał na stanie takiego drewna.
Morawiecki jako były bankier musiał zdawać sobie w 100% sprawę z faktu iż podniesienie VAT na produkty przeznaczone do opału, doprowadzi prędzej czy później do znacznej paniki na rynku i nieproporcjonalnego popytu względem podaży.
Popyt na drewno w 2021 roku był ogromny, nie raz zdarzało mi się dzwonić przez 30 minut do różnych dostawców, aby wszędzie otrzymać informację iż drewna półrocznego, którym byłbym w stanie ogrzewać dom po prostu nie ma.

To szaleństwo także pociągnęło za sobą cenę węgla, państwo z kartonu, mówiąc wprost państwo okupacyjne od lat starało się odebrać Polakom niezależność energetyczną i możliwość zasilania swych pieców dobrej jakości drewnem i węglem.

Polityka klimatyczna – a raczej brak jednoznacznej walki z tym masońskim planem poskutkował wyparciem z wielu miast drewna i węgla. W Krakowie zakazano nawet palić węglem, w obawie o „smog” który tak czy siak jest widoczny w zimę.

Kopalnie które mogły by utrzymać podaż węgla zostały zlikwidowane „bo po co dbać o własny przemysł?”, a te które zostały są skrupulatnie kontrolowane przez dygnitarzy partyjnych i ich kolegów ze związków zawodowych.
Wznowienie wojny na terenach Donbasu nie było jedynym powodem problemów z jakimi borykamy się dziś, te problemy zostały celowo nam narzucone.

Wiele krajów takich jak Francja, Węgry, a nawet Ukraina! dalej zaopatruje się w paliwo, węgiel i inne surowce od Federacji Rosyjskiej, tylko dygnitarze Komitetu Centralnego PZPR v2
postanowili zrobić przeciwnie, doprowadzając tym na zimę do totalnej zapaści przemysłu grzewczego.

Tylko niepoczytalny wariat będzie drukował miliardy złotych udając iż to w przyszłości nie przyniesie okropnych konsekwencji, a złotówka jak była bez opamiętania drukowana, tak jest tłoczona do dziś.

Protesty, apele nic nie zmienią – oni doskonale wiedzą co robią!

Wojna miała wybuchnąć w 2016 roku i Komitet Centralny PZPR v2 miał ponoć ochoczo wyrazić aprobatę co do jej kontynuacji – czy w takim wypadku mowa o „polityce” czy wyrachowanej psychopatycznej kreacji aktorskiej?

W tle wybory!

Nic tak nie popycha ludzi w kierunku sztucznych wyborów, jak inflacja!
Poprzedni nierząd PO upadł nie tylko ze względu na afery, ale przede wszystkim także za tym stały problemy z wysokimi cenami!
Wtedy przyśpieszonych wyborów nie było – teraz będą!
Czy jest jakikolwiek sens głosować, skoro oni i tak wybierają między sobą kto ma rządzić rok wcześniej?

2137 2137kłąmstw białoruskie meida Botikow Chora córka Putina Demokracja Donald Trump Duda Federacja Rosyjska Franciszkańska 3 Geopolityka Goniec Królewski Illuminaci Illuminati Inflacja JP2 Karol Wojtyła Karty Illuminati Lolek Masoneria Motoryzacja New World Order Nowy Porządek Świata ONZ PiS Polityka Polska Putin Rosja Rosyjskie media Rothschildowie Rotszyldowie Silicon Valley Bank Sputnik Stany Zjednoczone SVB szczepienie Trump i Putin twórca Sputnik Ukraina Unia Europejska Upadek banków Vladimir Putin Wybory zastrzyki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Prosimy wyłącz adblocka!

Nasza strona wychwyciła iż korzystasz z adblocka - Prosimy o wyłączenie go na naszej stronie, dzięki temu pozwolisz nam zarabiać na naszych artykułach i umożliwisz dalsze działanie strony.